יתרונות ההליך

    ליצירת קשר עם עו"ד חייג עכשיו 

 03-6292000

או מלא את הטופס ושלח לנו

       שם
       טלפון

       email

 ליצירת קשר עם יועץ גירושין חייג עכשיו 

 052-2892401

או מלא את הטופס ושלח לנו

         שם

         טלפון

         מייל

 

 הליך גירושין בשיתוף פעולה - יתרונות


 

הליך הגירושין בשיתוף פעולה הנו הליך חדשני היוצר "רעידת אדמה" בעולם הגירושין. זאת הודות ליתרונות מוכחים ומשמעותיים ביותר שיש להליך זה בהשוואה לשתי האלטרנטיבות האחרות לגירושין שהינן: ניהול הליכים בתי המשפט ו/או בתי הדין הרבניים ופנייה לגישור.

 

• בהליך הגירושין בשיתוף פעולה כל צד מיוצג ע"י עו"ד מומחה מתחום המעמד האישי, אשר הוסמך במיוחד להליך של גירושין בשיתוף פעולה. עורך הדין מגן על זכויותיו של הלקוח, ושומר על האינטרסים שלו. מאחר וכל צד מיוצג רצונותיו וצרכיו של כל צד מקבלים ביטוי (בניגוד לגישור, שבו המגשר הינו נייטרלי ואשר בו לעיתים ישנו צד "חלש" יותר, שצרכיו ורצונותיו אינם נשמעים).

 

• הליך הגירושין בשיתוף פעולה מתנהל ע"י צוות רב תחומי, שמטפל בכל היבטי הגירושין, וכולל יועצים לבני הזוג ובמידת הצורך גם מומחה לילדים ומומחה פיננסי.

 

• באמצעות הליך הגירושין בשיתוף פעולה ניתן להתמקד בקידום הסכם הגירושין במקום להיגרר למלחמות מיותרות בבתי המשפט ו/או בבתי הדין הרבניים. כך נמנעים הצדדים מ"מרוץ הסמכויות" והשלכותיו המזיקות ואין צד "מנצח" וצד "מפסיד". ההליך עצמו מקטין את החרדות והפחדים הכרוכים בניהול הליכים, ומתמקד בפתרונות החיוביים.

 

• הליך הגירושין בשיתוף פעולה מהיר בהרבה מהליך המתנהל בבית המשפט ו/או בבית הדין הרבני. משכו של ההליך והתקדמותו תלויים אך ורק בצדדים.

 

• עלותו של ניהול הליך גירושים בשיתוף פעולה ידועה מראש ונמוכה ממשמעותית מעלות ניהול מאבק בבית המשפט ו/או בית הדין.

 

• ניהול תיק בבית המשפט ו/או בית הדין הרבני כרוך לעיתים קרובות ב"הפתעות" ופעולות חד צדדיות פוגעניות כדוגמת צווי עיקול, צו עיכוב יציאה מן הארץ וכיוצ"ב, בעוד שבהליך של גירושין בשיתוף פעולה כל הפעולות החד צדדיות הללו כלל לא ינקטו.

 

• ה"מלחמה" בבית המשפט ו/או בית הדין הרבני גורמת במרבית המקרים להסלמת היחסים שבין הצדדים והיא גובה מחיר נפשי קשה, הן מהצדדים והן מילדיהם ההופכים ל"כלי שרת" במאבק. "מלחמה", זו אף עלולה להותיר משקעים וצלקות ארוכות טווח הן בנפשם של הצדדים והן בנפשם של ילדיהם הרכים. לעומת זאת, בהליך של גירושין בשיתוף פעולה, המבוסס על הידברות ומשא ומתן פתוח, השאיפה הינה למצוא את הפתרונות הטובים ביותר למשפחה כולה. בכך ניתן למזער את הנזקים בהווה, ליצור מערכת יחסים "בריאה" יותר לעתיד, ולאפשר למשפחה לתפקד ולתקשר באופן יעיל גם לאחר גירושי ההורים.

 

מידע נוסף : תקשורת זוגית


הליך הגירושין בשיתוף פעולה עדיף בהרבה מהאלטרנטיבות האחרות הן מבחינה רגשית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינת ההשלכות העתידיות.

 

 

 


  כניסת חברים   שלח לחבר   הדפס   כל הזכויות שמורות לאחד אחד    

Created by goweb Powered by quickyweb